Тиждень Пожежної безпеки-2013

З 14 жовтня по 18 жовтня 2013 року ДНЗ №4 "Журавлик" проходив тиждень Пожежної безпеки під дивізом-"Не жартуй з вогнем". Дитсадок відвідав представник районного сектору ДПРЗ, ДПР, ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області -Бевзюк Віталій. В ході бесіди він ознайомив дітей з правилами пожежотушіння, поводженням з сірниками, вогнем, безпекою при користуванні електроприладами в побуті. Відбулась трансляція відеофільму про наслідки необережного поводження з вибухонебезпечними пристроями. На занняті були присутні діти старшої групи А "Калинка", та старшої групи Б "Дзвіночок".У середній групі "Ромашка" вихователем Косар І.С. було підготовлено і проведено заняття "Вогонь наш друг і небезпечний ворог". Змістовно і цікаво були проведені досліди в вогнем та практичний показ пожежотушіння. Діти засвоїли поняття: "пожежа", "сірник", "пожежник" та ін. Вони розгадали тематичний кросворд і намалювали пожежу,яку треба тушити і лісі.
Створено 18.10.13
Альбом ДНЗ