«День здоров’я у дитячому садочку» 03-12-2014

«День здоров’я у дитсадку»або незабутній вечір для дошкільнят та їхніх батьківНадзвичайно яскравим, добрим і пізнавальним заходом, під назвою «День здоров’я у дитячому садочку» розпочала свою діяльність на Деражнянщині громадська організація «Об’єднання «Самопоміч». В актовій залі ДНЗ №4 «Журавлик» зібралися дошкільнята-п’ятирічки – саме з такого віку, згідно із освітніми нормами, діти мають право відвідувати спортивні гуртки, аби взяти участь у «Дні здоров’я», програму якого підготували активісти Об'єднання. Склали компанію дошкільнятам за власним бажанням і вихованці реабілітаційного центру.Головна ідея заходу – пропагування здорового способу життя. Щоб наблизити шлях дітей до спорту, члени ГО "Об'єднання «Самопоміч» підготували для їхніх батьків буклети з інформацією про спортивні та танцювальні гуртки, які діють у нашому районі. Аби бути здоровим – потрібно бути активним. Про це дошкільнятам розповідала казкова гостя свята – Білосніжка. І влаштовувала їм разом зі своїм помічником – казковим Зайчиком – різні конкурси: на швидкість, на силу, на гнучкість. Радістю і щастям наповнилась уся актова зала: усмішки не сходили з уст дітей і дорослих. Продемонструвати, якими фізично розвиненими можуть стати діти, займаючись спортом, на запрошення громадської організації "Об'єднання «Самопоміч» прийшли учні спортивного клубу «Деражнянець» (тренер – С.А. Халнепесов). Виступ вихованців спортивного клубу зірвав овації присутніх у залі. Крім того, що захід сподобався – про це в один голос казали усі його гості, його організатори та учасники дали зрозуміти дітям та батькам, що заняття спортом та фізичний розвиток, це неодмінна запорука здоров'я та впевненості в собі наймолодших громадян України!
Створено 17.12.14
Альбом ДНЗ