Методоб'єднання 16-12-2014

16 грудня 2014 року в Деражнянському ДНЗ №4 «Журавлик» відбулося методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання на тему «Нетрадиційні форми та методи роботи по оздоровленню в дошкільному закладі». Методичне об’єднання проходило у формі педагогічно- психологічного тренінгу. Фізінструктор ДНЗ Локатіш С.Б. ознайомила присутніх із нетрадиційними формами та методами роботи по оздоровленню дітей в дошкільному закладі та показала на практиці занняття з фізичного виховання у ІІ молодшій групі за методикою Єфіменка « Подорож на острів скарбів», а також відео фрагменту заняття з футболу із підгрупою дітей старшого дошкільного віку.В роботі об’єднання брали участь практичний психолог закладу Мендрик О.Г., яка провела майстер-клас «Використання психо-гімнастичних ігор та вправ релаксацій з метою оздоровлення дітей», а також Горобець Т.М. (вчитель-логопед ДНЗ), яка провела майстер-клас «Використання рухливих ігор з інтелектуальним навантаженням та кінезотерапії з метою оздоровлення дітей ».Особливо хочеться відмітити, що усі учасники методичного об’єдання були не простими слухачами, а активно залучались до участі в іграх-естафетах та майстер-класах організаторами методичного об’єднання.
Створено 17.12.14
Альбом ДНЗ