Історія  ДНЗ (ясла-садка) №4 «Журавлик»

Наша історія розпочалась 6 серпня 1982 року… Рік закінчення будівництва та відкриття Деражнянського дитячого ясел-садка №4. Оплату за будівництво садка проводив Деражнянський колгосп «Авангард», яким на той час керував І.П. Брейтер. Саме будівництво проводили будівельники І.О.Івасишин та В.О.Сова. 15 червня 1982 р. завідуючий райвно Жукович Л.В. призначив завідуючою дитсадком Соколову Н.Ф. та методистом СлободянО.С. Рішенням райвиконкому від 5.07.1982 р. було відкрито дитсадок-ясла №4 на 6 груп, 140 місць та з 12-годинним перебуванням дітей. Дитячому садку було дано назву «Журавлик». Прийнято з дитсадка №1 «Білочка» 2 групи дітей в кількості 60 дітей. А також затверджується штат дитсадка.

6 серпня 1982 р. дитячий садок прийняв дітей: Вову Романова, Олену Кримську, Оксану Домінас, Таню Смагу, Ігоря Кучера, Оксану Ліпову, Любу Колодій та ін. Відкриття проводив голова міськради Білоус А.М., стрічку перерізав голова райплану Калінка В.М.

В дитячому садку сьогодні працюють 14 педагогів і 18 різноробочих. 6 педагогів з вищою освітою. Незмінно працюють вихователями в ДНЗ Попик Н.А., Саган Н.В., Зусько О.М., помічниками вихователів Мовчан Л.Л., Плюта В.В., Сухіна Р.А. Першій завідуючій Соколовій Н.Ф. і методисту Слободян О.С. присвоєно звання «Відмінник освіти України».

Досвід педагогів Саган Н.В. «Підвищення ефективності формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку», Горобець Т.М. «Загальний недорозвиток мови (ЗНМ). Організація колекційного навчання дітей І та ІІ рівнів мовного розвитку», Парух З.В. «Вплив музичної діяльності на розвиток творчої активності дітей» використовується в своїй діяльності педагогами області.

Ми глибоко шануємо своїх ветеранів: Лось Олену Сергіївну, Літвінову Тетяну Дмитрівну, Гайдай Олену Іванівну, Мазур Тетяну Євгенівну, Гнідчак Тетяну Володимирівну, Загурську Марію Василівну, Віхтюк Нілу Олександрівну, Івановську Надію Іванівну, Колодій Ніну Миколаївну.